Ëndrra e ribashkimit - Bota Sot
Ëndrra e ribashkimit

Bota e Yjeve

Ëndrra e ribashkimit

Nga: Bota Sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 10:05
Kourtney Kardashian

Ajo sapo është ndarë nga i dashuri. Në mediat botërore janë publikuar fotografit Younes Bendjima ne pushime i shoqëruar me një vajzë në Meksikë.

Por, Kourtney Kardashian kishte ribashkimin e ëndërruar me babain e fëmijëve të saj Scott Disick .

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick u paraqitën në darkën e ditëlindjes së Kylie Jenner, përcjell "Bota sot".

Kurse, motra tjetër, Khloe Kardashian ka shpërndarë një video në të cilin ka shkruar “Një vajzë mund të ëndërrojë”, kurse mediat kanë aluduar se mund të ketë një ribashkim ndërmjet ish çiftit të njohur.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...