Myleene plot klas në Londër - Bota Sot
Myleene plot klas në Londër

Bota e Yjeve

Myleene plot klas në Londër

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 14:08
Myleene Klass

Myleene Klass ka dhuruar një tjetër shfaqje plot shkëlqim në Londër.

Muzikantja dhe prezantuesja është fotografuar duke shkuar në studio e radios në kryeqytetin britanik, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

40-vjeçarja shfaqi format e saj joshëse me një fustan elegant si këmishë, të kombinuar me çizme të gjata hiri./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...