Pesë motrat që po “çmendin” botën dhe mamaja e tyre seksi - Bota Sot
Pesë motrat që po “çmendin” botën dhe mamaja e tyre seksi

Bota e Yjeve

Pesë motrat që po “çmendin” botën dhe mamaja e tyre seksi

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:59
Kim, Khloe, Kourtney, Kendall dhe Kylie

Ato janë femrat më të famshme në botë, që prej disa vitesh tërheqin vëmendjen e publikut me jetën e tyre. Është fjala për famën e motrave Kardashian.

Një ditë më parë janë bërë bashkë të pesta motrat dhe mamaja e tyre (që ka të dashur një mashkull 30 vite më të ri), për të festuar 21-vjetorin e Kylie.

E sigurisht festa e 21-vjeçares ka përfunduar menjëherë në kopertinat e mediave kryesore në botë.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...