Si lë vend imagjinatës, Demi shfaqet shpërthyese në bikini - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, Demi shfaqet shpërthyese në bikini

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, Demi shfaqet shpërthyese në bikini

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 16:34
Demi Rose

Ajo ka një figurë të mahnitshme trupore.

Dhe Demi Rose tregoi format e pabesueshme trupore, derisa po realizonte një set fotografik në Ibiza të Spanjës, përcjell Bota sot.

Bukuroshja u shfaq në bikini ngjyrë portokalli me të kuqe, duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante.

23 vjeçarja vuri në plan të parë të pasmet seksi, derisa po shikonte oqeanin./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...