Ellie shfaqet e "nxehtë" në Marbella - Bota Sot
Ellie shfaqet e "nxehtë" në Marbella

Bota e Yjeve

Ellie shfaqet e "nxehtë" në Marbella

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 16:46
Ellie Jones

Në fillim të kësaj vere ajo ishte pjesë e Love Island.

Dhe pas daljes nga shtëpia, ylli Ellie Jones tregoi se mund të marrë vëmendje, derisa u paraqit në plazh në Marbella, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja, ish ylli i Essex tregoi format tejet seksi trupore në bikini, me flokët e lëshuara supeve.

Ajo dukej për mrekulli, duke ekspozuar barkun e sheshtë, gjoksin bombastik dhe të pasmet seksi./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...