Tejet seksi, Rosie ekspozon gjoksin dhe këmbët - Bota Sot
Tejet seksi, Rosie ekspozon gjoksin dhe këmbët

Bota e Yjeve

Tejet seksi, Rosie ekspozon gjoksin dhe këmbët

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 17:39
Rosie Williams

Ajo ishte zemërthyer kur Adam Collard e la atë për Zara McDermott, gjatë qëndrimit në vilën e Love Island muajin e kaluar.

Dhe Rosie Williams dëhsmoi se ajo është shumë mirë dhe e lumtur edhe pa një mashkull, derisa po shijonte kohë me mbesën e saj Alderley Edge, në Cheshire, të premten pasdite, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja dukej tejet seksi e veshur në rroba kuq e zi, duke ekspozuar këmbët dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...