Edhe Bleona bën ‘masakër’… del fillimisht topless në plazh, më pas heq edhe… (+18) - Bota Sot
Edhe Bleona bën ‘masakër’… del fillimisht topless në plazh, më pas heq edhe… (+18)

Bota e Yjeve

Edhe Bleona bën ‘masakër’… del fillimisht topless në plazh, më pas heq edhe… (+18)

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 20:14
Bleona Qereti

Bleona Qerreti ka rrëmbyer sërish vëmendje me fotot e saj të zhveshura në plazh.

Këtë herë ajo është fotografuar në Sardenja të Italisë ku duket se ka bërë ‘masakër’ eksitimi te plazhistët dhe paparazët, të cilët nuk i kanë lënë moment pa e fotografuar ‘bishën’ seksi.

Kjo nuk është hera e parë që ajo del topless në plazhe, por këtë herë ajo ka lënë pa fjalë italianët.

Shikoni fotot që nuk duan shumë komente…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...