Rita Ora shumë 'hot' pranë të dashurit në Itali - Bota Sot
Rita Ora shumë 'hot' pranë të dashurit në Itali

Bota e Yjeve

Rita Ora shumë 'hot' pranë të dashurit në Itali

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 20:19

Ajo është duke e shijuar një pushim shumë të merituar me të dashurin e saj Andreë Ëatt.

Dhe Rita Ora të premten ka shijuar diellin me të dashurin e saj muzikant 27 vjeqare dhe shokët e tyre në bordin e një miku të tij në Porto Cervo në Itali.

Këngëtarja 27 vjeqare e njohur për stilin e veqantë të veshjes, është shfaqur me rroba banjo të shkëlqyeshme si mozaik./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...