Sofia ekspozon këmbët seksi përkrah të dashurit - Bota Sot
Sofia ekspozon këmbët seksi përkrah të dashurit

Bota e Yjeve

Sofia ekspozon këmbët seksi përkrah të dashurit

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 22:54
Sofia Richie dhe Scott Disick

Ishi i tij Kourtney Kardashian u nda së fundmi nga i dashuri i saj Younes Bendjima.

Por të enjten, 35 vjeçari Scott Disick dhe e dashura e tij 19 vjeçare Sofia Richie, dukeshin si piktura e lumturisë, përcjell Bota sot.

Ylli dhe modelja u panë duke u larguar nga Best Buy në Los Angeles.

Sofia dukej mjaft seksi dhe me stil, derisa ekspozoi këmbët e gjata./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...