E “nxehtë” në të kuqe, nëna e tre fëmijëve si lë vend imagjinatës - Bota Sot
E “nxehtë” në të kuqe, nëna e tre fëmijëve si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

E “nxehtë” në të kuqe, nëna e tre fëmijëve si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 23:02
Christine McGuinness

Ajo kurrë nuk ka frikë të ekspozojë hiret e saj trupore dhe të tonifikuara, për të cilat ushtron shumë në palestër.

E tillë u shfaq edhe të premten pasdite në Liverpool, 30 vjeçarja Christine McGuinness, derisa po shijonte pasditen, përcjell Bota sot.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të kuq, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes.

Nëna e tre fëmijëve nuk la shumë vend për imagjinatë me pamjen e saj./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...