Emily e mahnitshme në Itali, shfaqet transparente - Bota Sot
Emily e mahnitshme në Itali, shfaqet transparente

Bota e Yjeve

Emily e mahnitshme në Itali, shfaqet transparente

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 08:19
Emily Ratajkowski

Ajo ka bërë një karrierë të suksesshme falë fizikut të saj të mahnitshëm.

Dhe Emily Ratajkowski dukej më bukur se kurrë, derisa mori pjesë në mbrëmjen vjetore të Unicef Gala në Porto Cervo të Italisë, të premten, përcjell Bota sot.

Modelja dhe aktorja 27 vjeçare bëri që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit e veshur në një fustan të zi transparent, në të cilin ekspozoi hiret trupore./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...