Femra më seksi në Instagram që po fiton miliona falë formave trupore (+16) - Bota Sot
Femra më seksi në Instagram që po fiton miliona falë formave trupore (+16)

Bota e Yjeve

Femra më seksi në Instagram që po fiton miliona falë formave trupore (+16)

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 09:02
JoJo Babie

Ajo e quan veten JoJo Babie dhe është ndër femrat më seksi të Instagramit.

Kjo bukuroshe është e njohur në gjithë botën, ndërsa tashmë ka kaluar shifrën prej 3.5 milionë ndjekësish në këtë rrjet social.

Falë formave të saja trupore, JoJo ka siguruar edhe oferta të shumta reklamuese.

Në këtë mënyrë, ajo ka arritur që të fitojë edhe para duke iu falënderuar linjave mbresëlënëse trupore.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...