Katie Price paguan miliona borxhe për ish të dashurit - Bota Sot
Katie Price paguan miliona borxhe për ish të dashurit

Bota e Yjeve

Katie Price paguan miliona borxhe për ish të dashurit

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 11:11
Katie Price

Katie Price i kushtojnë rreth 2million funte lidhjet me tre ish të dashurit, pasi ajo financoi jetesën e tyre luksoze.

40-vjeçarja është duke u përpjekur të zgjidhë problemet e saj financiare pas defektit të saj të vlerësuar prej 45 milionë funte për marrëdhëniet e dështuara, procedurat kozmetike dhe mirëmbajtjen e rezidencës së saj të gjërë Sussex.

Dy divorcet e saj deri më tani kanë rezultuar të kushtueshme, por janë tarifat e Katie për “të dashurin”, të cilat me të vërtetë e kanë dëmtuar financiarisht.

Katie shlyen borxhe të konsiderueshme për ish-bashkëshortin e tij, Kieran Hayler, 31 vjeç dhe argjentinasit Leandro Penna, 32 vjeç, për të mos zbuluar detajet e romancës së tyre dhe i dha Alex Reid, 43 vjeç, një pagesë javore.

Një i brendshëm i tha The Sun Online: “Kieran është një prej arsyeve më të mëdha që ajo është në borxh. Kur ata u mblodhën së bashku, ai kishte 50,000 dollarë borxhe në kartat e kreditit dhe Katie ia kishte paguar të gjitha”.

“Por, pastaj ai do të vazhdojë të shpenzojë çdo muaj në kartat e tij, kjo do të rritet deri në disa mijëra çdo herë, dhe ajo do të vazhdojë t’i paguajë ato.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...