Kimberley ekspozon fizikun në rroba të ngushta - Bota Sot
Kimberley ekspozon fizikun në rroba të ngushta

Bota e Yjeve

Kimberley ekspozon fizikun në rroba të ngushta

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 14:45
Kimberley Garner

Ajo është bërë një dizajnere e suksesshme e bikinive.

Dhe Kimberley Garner u shfaq e bukur dhe me stil të premten në Londër, derisa ishte veshur me rroba sportive, përcjell Bota sot.

Ish ylli 28 vjeçar i MIC dukej mjaft seksi në rroba të ngushta, duke ekspozuar hiret trupore./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...