Rita për pushime në Itali bashkë me të dashurin - Bota Sot
Rita për pushime në Itali bashkë me të dashurin

Bota e Yjeve

Rita për pushime në Itali bashkë me të dashurin

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 16:43
Rita Ora

Rita Ora dhe i dashuri i tij, Andrew Watt aktualisht gjenden në Itali.

Të dy janë parë në aeroport të shtunën pasdite në Sardinia të Italisë.

Rita pati të veshur pantallona ngjyrë portokalli me një bluzë me lule.

Kohëve të fundit është njoftuar se Rita do të interpretojë këngën e saj dhe kolegut të ndjerë, Avicii ‘Lonely Together’ në MTV VMAs 2018 për nder të DJ, katër muaj pas vdekjes së tij të papritur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...