Kylie Jenner vazhdon festën e ditëlindjes - Bota Sot
Kylie Jenner vazhdon festën e ditëlindjes

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vazhdon festën e ditëlindjes

Nga: Bota sot Më: 13 gusht 2018 Në ora: 08:59
Kylie Jenner

Ajo festoj ditëlindjen e saj të premten në një mbrëmje luksoze në West Hollywood.

Dhe Kylie Jenner nuk tregoj shenja të lodhjes, derisa festimet vazhdonin deri të dielën në Instagram.

Ylli televiziv dukej mahnitëse derisa qëndronte para kamerës, në fotot në të cilat dukej sikur i kishte realizuar një natë më parë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat