"Bomba" Demi Rose, kësaj radhe paraqitet pa më ndryshe - Bota Sot
"Bomba" Demi Rose, kësaj radhe paraqitet pa më ndryshe

Bota e Yjeve

"Bomba" Demi Rose, kësaj radhe paraqitet pa më ndryshe

Më: 24 gusht 2018 Në ora: 09:08
Demi Rose

Demi Rose është paraqitur me një veshje futuristike të mbështetur për trup derisa ka pasur të veshur taka dhe pantallona të shkurtër seksi

Ajo, thjesht është shumë e njohur për snapat e saj në bikine dhe gjoksin e saj seksi.

Megjithatë, Demi Rose është parë më ndryshe të mërkurën, derisa ato i ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Modelja 23 vjeçare dramatikisht ka ndryshuar e tëra, derisa në njëfarë forme duket si një sirenë seksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...