Maskon trupin e brishtë me fustan të gjerë - Bota Sot
Maskon trupin e brishtë me fustan të gjerë

Bota e Yjeve

Maskon trupin e brishtë me fustan të gjerë

Më: 27 gusht 2018 Në ora: 14:19
Angelina Jolie

Edhe pse nuk duket asnjë zgjidhje në horizont rreth divorcit me Brad Pitt në lidhje me kujdestarinë e gjashtë fëmijëve, Angelina Jolie i përkushtohet tërësisht rolit të nënës, pa hequr buzëqeshje.

Pas një qëndrimi në Londër, Jolie me fëmijët u kthyen në Los Anxhelos, ku paparacitë kishte një shans për të kapur vajzat e saj - Shiloh 12-vjeçar dhe Zahara 13-vjeçar.

Angelina ishte veshur në mënyrë elegante, e cila dominohet nga fustani i zi i prerë me hollësi në anën e pasme dhe materiale të trajtuar me laser në zonën e qafës.

Ajo arriti të mbulojë trupin e brishtë, duke u maskuar me fustan të gjerë.

'Kam ulje dhe ngritje, por mendoj se më bëri më të fortë. Ne të gjithë kemi kohë të vështira, por si nënë e kam përgjegjësinë e parë për fëmijët e mi. Ajo që po ndodh është e gjitha e parëndësishme kundrejt atyre ", tha Jolie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...