“Bomba” Chloe i nxjerr të gjitha, gjoksin gjigant dhe të pasmet bombastike... - Bota Sot
“Bomba” Chloe i nxjerr të gjitha, gjoksin gjigant dhe të pasmet bombastike...

Bota e Yjeve

“Bomba” Chloe i nxjerr të gjitha, gjoksin gjigant dhe të pasmet bombastike...

Nga: Bota sot Më: 27 gusht 2018 Në ora: 21:50
Chloe Ferry

Të dyja janë të njohura për format bombastike trupore dhe operacionet kirurgjike.

Dhe të dielën mbrëma, dy veteranet e Geordie Shore, Marnie Simpson dhe Chloe Ferry, u panë dhe me vajza të tjera në Bank Holiday, përplot stil, përcjell Bota sot.

Chloe ishte ajo që mori gjithë vëmendjen, e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë portokalli, në të cilin ekspozoi hiret trupore, gjoksin bombastik, të pasmet gjigante dhe këmbët seksi.

Ndërsa Marnie kishte përzgjedhur një veshje ngjyrë kafeje duke mos u ekspozuar./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...