Motra e Belen Rodriguez reklamon trupin fantastik - Bota Sot
Motra e Belen Rodriguez reklamon trupin fantastik

Bota e Yjeve

Motra e Belen Rodriguez reklamon trupin fantastik

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 07:24
Cecilia Rodriguez

Cecilia Rodriguez nuk ka asgjë më pak për nga bukuria se motra e saj Belen Rodriguez.

Nëse modelja argjentinase i la gojëhapur ndjekësit e saj me një foto artistike nudo, Cecilia “përgjigjet” me një shkrepje sensuale në pishinë.

Pamja dhe format e saj trupore janë fantastike, ndërsa komentet të shfrenuara. 

Motrat sfidojnë njëra-tjetrën me foto provokuese, vështirë të thuash se cila ka marrë më shumë komente pozitive.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...