Kylie tregon hiret trupore në të zeza - Bota Sot
Kylie tregon hiret trupore në të zeza

Bota e Yjeve

Kylie tregon hiret trupore në të zeza

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2018 Në ora: 09:40
Kylie Jenner

Ajo është e njohur për figurën e saj mahnitëse trupore.

Dhe Kylie Jenner ekspozoi edhe njëherë hiret e saj trupore përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

E veshur në të rroba sportive të zeza, 21 vjeçarja tregoi format për zili.

“Gati për fundjavë”, ka shkruar ajo përbri fotos./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...