Shoqja e Kim bombastike në plazh - Bota Sot
Shoqja e Kim bombastike në plazh

Bota e Yjeve

Shoqja e Kim bombastike në plazh

Nga: Bota sot Më: 3 shtator 2018 Në ora: 21:48
Larsa Pippen

Ajo është shoqja e ngushtë e Kim Kardashian.

Dhe pas shumë vitesh që ajo shoqërohet me yllin dhe motrat e saj, Larsa Pippen di si të jetë në formë dhe të marrë vëmendje kur është me yjet e familjes Kardashian, përcjell Bota sot.

44 vjeçarja ka treguar format bombastike trupore në bikini pink të dielën, derisa po shijonte pushimet me Kim dhe motrat e saj./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...