Brad Pitt me stil të ri të flokëve duket më i freskët - Bota Sot
Brad Pitt me stil të ri të flokëve duket më i freskët

Bota e Yjeve

Brad Pitt me stil të ri të flokëve duket më i freskët

Më: 4 shtator 2018 Në ora: 10:14
Brad Pitt

Në muajt e fundit, jeta aspak nuk ishte e mëshirshme me aktorin hollivudian.

Ai mbijetoi ndarjes prej ish-bashkëshortes dhe së fundi Angelina Jolie ishte e pamëshirshme në luftën për kujdestarinë e fëmijëve.

Sidoqoftë, kjo nuk reflekton në pamjen e tij, pasi sipas fotografive të fundit nga filmi “Once in Hollywood”, jeta sharmante e 54-vjeçarit duket se është e këndshme.

Megjithëse tashmë në dekadën e gjashtë, aktori ka qenë prej kohësh shumë i kërkuar prej meshkujve në mbarë botën dhe tani ka treguar se mund të transformohet me sukses.

Ai së fundi është fotografuar me flokë disi më të gjatë të drejta dhe stilin e një “joshësi të përjetshëm” dhe në këtë formë dëshmon se për dikë vitet janë vetëm numra.

Ashtu si kolegu i tij George Cloone – ai po bëhet edhe më i pashëm edhe pse mosha po kalon.

Edhe pse problemeve nuk po ju vjen fundi, ai ka punuar në filmin “Once upon a Hollywood” në muajt e fundit. Theksojmë filmi duhet të jetë në kinema në mes të vitit 2019. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...