Rosie shkëlqen në fustan të zi, tregon gjoksin - Bota Sot
Rosie shkëlqen në fustan të zi, tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Rosie shkëlqen në fustan të zi, tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 6 shtator 2018 Në ora: 09:06
Rosie Huntington-Whiteley

Yjet më të mëdhenj të shoubiznesit u mblodhën të mërkurën mbrëma në Tate Modern për 21 vjetorin e GQ Men of the Year Awards në bashkëpunim me grupin Hugo Boss.

Dhe Rosie Huntington-Whiteley dukej e mahnitshme, derisa tregoi figurën e saj trupore në një fustan të gjatë të zi, përcjell Bota sot.

Modelja 31 vjeçare kishte vënë vëmendjen tek gjoksi i saj, të cilin e kishte ekspozuar pa sytjena, duke mos lënë shumë vend për imagjinatë./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat