Sa qenka rritur Saint!!!! - Bota Sot
Sa qenka rritur Saint!!!!

Bota e Yjeve

Sa qenka rritur Saint!!!!

Më: 7 shtator 2018 Në ora: 10:59
Saint

Kim është një nënë krenare e tre fëmijve dhe herë pas here poston foto të tyre. Së fundmi ka postuar një foto të 2-vjeçarit Saint në plazh, dhe duket se vogëlushi është rritur mjaft.

“Oh, zoti im” thuhet në diçiturën e fotos. Më pas Kim ka postuar edhe foto të saj me bashkëshortin Kanye West në dasmën e miqve të tyre, 2 Chainz dhe Kesha Ward.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...