Emily shfaqet seksi në të zeza - Bota Sot
Emily shfaqet seksi në të zeza

Bota e Yjeve

Emily shfaqet seksi në të zeza

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2018 Në ora: 10:44
Emily Ratajkowski

Nuk është në stilin e saj që të mbulohet, pasi ajo çdoherë shfaqet e zhveshur dhe e ekspozuar.

Por Emily Ratajkowski e bëri atë që nuk e bën zakonisht, derisa mori pjesë në shoun e Marc Jacobs të mërkurën mbrëma, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja u paraqit mjaft joshëse në të zeza, duke treguar pak barkun, në veshjen që mbulonte trupin e saj./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...