Bella si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq - Bota Sot
Bella si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Bella si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2018 Në ora: 17:56
Bella Thorne

Ajo është një nga yjet në ardhje të Assassination Nation.

Dhe Bella Thorne mori të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, e veshur në një fustan ku shfaqej tejet e ekspozuar, përcjell Bota sot.

Aktorja 20 vjeçare tregoi këmbët seksi në fustan e zi të gjatë me një të çarë dhe gjoksin pa sytjena, me dekoltenë e hapur./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat