Emily shfaqet seksi në Chicago - Bota Sot
Emily shfaqet seksi në Chicago

Bota e Yjeve

Emily shfaqet seksi në Chicago

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2018 Në ora: 21:48
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski mori pjesë në hapjen e madhe të Found Hotel në Chicago.

Modelja 27 vjeçare u shfaq tejet seksi, duke treguar barkun e sheshtë në një bluzë të shkurtër, përcjell Bota sot.

Ajo mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj ku dukej tejet joshëse, duke treguar dhe gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera