Lajm i mirë për Jessica Simpson - Bota Sot
Lajm i mirë për Jessica Simpson

Bota e Yjeve

Lajm i mirë për Jessica Simpson

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 15:31
Jessica Simpson

Jessica Simpson është shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të tretë. Stilistja 38-vjeçare ka bërë publik lajmin mëngjesin e të mërkurës në Instagram.

“Kjo vajzë e vogël do na bëjë një familje 5-she. Nuk mund të ishim më të lumtur se sa të lajmëronim këtë bekim të çmuar të jetës sonë”, thotë bukuroshja bjonde. Ndërsa tullumbacet rozë ishin pjesë e lajmit ku u zbulua gjinia.

Jessica është nënë e dy fëmijëve, djalit Ace Knute 5 vjeç, dhe vajzës Maxvvell Drevv, 6 vjeç. Bashkëshorti i saj prej 4 vitesh është ish futbollisti Eric Johnson. Ajo është shprehur shpesh se të qënit nënë është gëzimi i saj më i madh.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera