Chrissy shfaqet e bukur dhe me stil - Bota Sot
Chrissy shfaqet e bukur dhe me stil

Bota e Yjeve

Chrissy shfaqet e bukur dhe me stil

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2018 Në ora: 23:38
Chrissy Teigen

Të hënën ajo mbështeti burrin e saj John Legend në Emmys.

Por të mërkurën, Chrissy Teigen ishte kthyer në punën e saj, për promovimin e saj të librit të kuzhinës Cravings: Hungry for More, përcjell Bota sot.

Nëna e dy fëmijëve u pa duke shkuar në studiot e ABC në New York, në emisionin Good Morning America.

Ajo dukej mjaft bukur dhe përplot stil, duke marrë gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera