Kylie shkëlqen në ditëlindjen e shoqes, shfaqet seksi - Bota Sot
Kylie shkëlqen në ditëlindjen e shoqes, shfaqet seksi

Bota e Yjeve

Kylie shkëlqen në ditëlindjen e shoqes, shfaqet seksi

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2018 Në ora: 17:55
Kylie Jenner

Kylie Jenner e ndihmoi shoqen e saj Jordyn Woods të festojë ditëlindje në Petite në Los Angeles.

Të enjten mbrëma dyshja janë parë duke vallëzuar dhe duke u argëtuar pa fund, përcjell Bota sot.

Ylli 21 vjeçar i Keeping Up With The Kardashians kishte veshur një fustan të shkurtër dhe të ngushtë ngjyrë kafeje, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Këmbët e gjata seksi, barku i sheshtë me belin e hollë dhe gjoksin shpërthyes, bënë që Kylie të ketë gjithë vëmendjen dhe të duket për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...