Elita Rudi veshi fustanin e dytë të nusërisë, ja si u duk - Bota Sot
Elita Rudi veshi fustanin e dytë të nusërisë, ja si u duk

Bota e Yjeve

Elita Rudi veshi fustanin e dytë të nusërisë, ja si u duk

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 10:19
Elita Rudi

U mbajt mbrëmjen e djeshme dasma madhështore e Elita Rudit dhe Gjikos, çiftit shumë të komentuar në media e rrjete sociale të cilët u kurorëzuan në martesë pas 2 vitesh së bashku. Sigurisht e gjithë vëmendja ishte tek nusja dhe paraqitja e saj dhe Elita nuk zhgënjeu.

Moderatorja bukuroshe u shfaq me një fustan të bardhë me xixa dhe pupla dhe dukej si princeshë, por pas disa orësh Elita veshi edhe një tjetër.

Këtë radhë moderatorja u shfaq me një fustan jo të fryrë, por elegant dhe me thekë. 

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera