E zjarrta Zara, tregon në Milano të brendshmet - Bota Sot
E zjarrta Zara, tregon në Milano të brendshmet

Bota e Yjeve

E zjarrta Zara, tregon në Milano të brendshmet

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 15:36
Zara Larrson

Ylli i pop-it suedez  ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes fal bukurisë që zotëron.

Dhe së fundmi, Zara Larrson shkëlqeu me një veshje të guximshme,  në darkën e bamirësisë ‘amfAR’ gjatë javës së modës në Milano, Itali.

Këngëtarja 20-vjeçare la pak për imagjinatën fal fustanit transparent që zbulonte format trupore të mbuluara nga një material me rreshta të zbukurimeve prej argjendi.

Flokët e saj të bjonde u ndanë në njërën anë, me grim vezullues dhe aksesorë shkëlqyes.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera