Aktorja e famshme shfaqet me shumë stil - Bota Sot
Aktorja e famshme shfaqet me shumë stil

Bota e Yjeve

Aktorja e famshme shfaqet me shumë stil

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 08:54
Cate Blanchett

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj publike me mjaft stil.

Aktorja australiane, Cate Blanchett, as kësaj radhe nuk i ka zhgënjyer fansat e saj, gjatë shfaqjes në Javën e Modës në Milano.

49 vjeçarja dukej e përsosur e veshur me fund të zi tejet elegante dhe këmishë të bardhë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera