Rhian Sugden shijon muajin e mjaltit në Turqi - Bota Sot
Rhian Sugden shijon muajin e mjaltit në Turqi

Bota e Yjeve

Rhian Sugden shijon muajin e mjaltit në Turqi

Më: 26 shtator 2018 Në ora: 17:53
Rhian Sugden

U martua javën e kaluar në Turqi dhe Rhian Sugden, së bashku me bashkëshortin e saj, Oliver Mellor po e kalojnë muajin e mjaltit po në këtë vend.

Me bikini të bardhë, modelja angleze duket super në formë…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...