Demi shfaqet me flokë kaçurrele, ekspozon të pasmet - Bota Sot
Demi shfaqet me flokë kaçurrele, ekspozon të pasmet

Bota e Yjeve

Demi shfaqet me flokë kaçurrele, ekspozon të pasmet

Nga: Bota sot Më: 28 shtator 2018 Në ora: 15:05
Demi Rose

Ajo së fundmi i kthye nga Ibiza, nga ku publikoi imazhe tejet seksi në për ndjekësit në rrjete sociale.

Dhe Demi Rose vazhdoi të marrë vëmendje, derisa u paraqit të enjten me flokë kaçurrele, derisa kishte dalë me mike në restorantin Madison në Londër, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja kishte veshur një fustan të shkurtër të verdhë dhe një xhaketë të zeza, derisa ekspozoi të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...