Kjo është peshkatarja më seksi në botë

Bota e Yjeve

Kjo është peshkatarja më seksi në botë

Më: 1 tetor 2018 Në ora: 20:33
Brooke Frecklington

Një ish-modele, e kthyer në peshkatare, ka mbledhur mijëra ndjekës në Instagram – dhe kjo nuk duket të jetë për shkak të aftësive të saj në peshkim.

Brooke Frecklington, ka pushtuar rrjetet sociale për shkak të formave të saj të përsosura të trupit, që e bëjnë atë tejet seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat