Luana Vjollca, problem me flokët në emision! Askush nuk e vërejti këtë detaj - Bota Sot
Luana Vjollca, problem me flokët në emision! Askush nuk e vërejti këtë detaj

Bota e Yjeve

Luana Vjollca, problem me flokët në emision! Askush nuk e vërejti këtë detaj

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 15:09
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar të ekranit.

Ajo tashmë ka nisur sezonin e ri të emisionit të cilin e drejton, “Shiko kush Luan”.

Moderatorja në çdo paraqitje të saj komentohet për veshjen dhe grimin, por në emisionin e fundit ajo duket se kishta paksa probleme me flokët.

Në fillim të emisionit, Luana kishte kthyer flokët anën e majtë, më pastaj ajo ktheu ato anën e kundërt, teksa në pjesën e fundit ajo i bëri flokët sikurse në fillim të emisionit.

Ky detaj ndoshta ju ka shpëtuar, por Luana nuk ishte ndjerë komode me pjesën e flokëve të shtuara.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...