Bombastike, Ashley tregon gjoksin - Bota Sot
Bombastike, Ashley tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Bombastike, Ashley tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 15 tetor 2018 Në ora: 20:54
Ashley Graham

Ajo ka bërë ndryshim të madh në botën e modës, me format e saj të plota.

Dhe të hënën Ashley Graham i tregoi ato përplot krenari, e veshur në verdhë e zi, në ABD Museum në Madrid të Spanjës, përcjell Bota sot.

Ajo vuri në pah gjoksin bombastik me këmishën e hapur.

Me buzëqeshje në fytyrë ajo dukej mjaft bukur dhe seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera