Bukuroshja që po bën miliona me trupin e saj - Bota Sot
Bukuroshja që po bën miliona me trupin e saj

Bota e Yjeve

Bukuroshja që po bën miliona me trupin e saj

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 13:37
Candice Swanapoel

Bukuroshja afrikanojugore u rikthye të tregonte se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse në botë.

Supermodelja e “Victoria’s Secret” gëzoi fansat e saj nëpërmjet postimit të një fotoje, në të cilën shfaqej e lagur, me një bikini të kuq, pranë një palme. 

Candice Swanapoel postoi këtë imazh vetëm pak ditë pasi mori pjesë në promovimin e linjës së re të Narcisio Rodriguez “Bottletop”, një kompani veshjesh dhe aksesorësh.

Ajo ka më shumë se 12 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, nga ku fiton miliona dollarë me reklamimin e shumë brendeve të njohura botërore. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...