Djema kujdes sytë e zemrën, ka gjoks e të pasme gjigante - Bota Sot
Djema kujdes sytë e zemrën, ka gjoks e të pasme gjigante

Bota e Yjeve

Djema kujdes sytë e zemrën, ka gjoks e të pasme gjigante

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 11:49
Lindsey Pelas

Modelja nga Louisiana, Lindsey Pelas është femra më hot që mund ta gjeni në instagram. Ajo nuk shkon pothuajse ditë, që nuk publikon një fotografi që tërheqë vëmendje tek meshkujt.

Pelas, tashmë 26-vjeçare nuk heziton në asnjë çast t’i shfaqë asetet e saj të buta, të cilat me thënë të drejtën i ka me bollëk.

Ajo e ka një pjesë të zhvilluar të trupit, që shumica e grave vetëm mund ta ëndërrojnë, por modelja në instagram ka pretenduar se gjinjtë e saj gjigantë janë më shumë një mallkim, sesa një bekim.

Modelaj e Playboy thotë se asaj i duhet të ‘buzëqesh nga dhimbja’ sa herë shkrep fotografitë e saj, sepse gjinjtë e saj të mëdhenj, të cilët peshojnë rreth 11 kilogramë, po i shkaktojnë dhimbje të forta në shpinë.

Modelja, e cila e përshkruan veten si ‘gjenetikisht e bekuar’, ka thënë se masazhet dhe shtendosjet e ndihmojnë atë të qetësojë dhimbjet e shpinës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera