Rita Ora harron të hekuros fustanin, bënë shaka me vetveten! - Bota Sot
Rita Ora harron të hekuros fustanin, bënë shaka me vetveten!

Bota e Yjeve

Rita Ora harron të hekuros fustanin, bënë shaka me vetveten!

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 11:42
Rita Ora

Rita Ora ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, por nuk ka kursyer as shakat në llogarinë e vetvetes.

Bëhet fjalë për fustanin rozë, i cili u komentua shumë nga fansat se do të duhej ta hekuroste.

“Mos ka dikush një hekur?” ka shkruar ajo në këtë postim.

Ndryshe, Rita dukej seksi dhe me shumë stil.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera