Gëzuar ditëlindjen Lori Hoxha! 25 fotot e saj më të bukura për 25 vjetor - Bota Sot
Gëzuar ditëlindjen Lori Hoxha! 25 fotot e saj më të bukura për 25 vjetor

Bota e Yjeve

Gëzuar ditëlindjen Lori Hoxha! 25 fotot e saj më të bukura për 25 vjetor

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 11:47
Lori Hoxha

Njëra prej trashëgimtareve të gjigandit mediatik shqiptar Top Media, Lori Hoxha feston sot (19 tetor) ditëlindjen e saj. E cilësuar si fashionistja më e spikatur e trend setter-i më i ndjekur në Shqipëri,

Lori mbush sot 25 vjeç dhe me këtë rast i urojmë ditëlindjen me 25 fotot e saj më të bukura e më të pëlqyera në Instagram.

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera