Fansat i zgjedhin Bebe Rexhës veshjen për paraqitjen tek Jimmy Kimmel - Bota Sot
Fansat i zgjedhin Bebe Rexhës veshjen për paraqitjen tek Jimmy Kimmel

Bota e Yjeve

Fansat i zgjedhin Bebe Rexhës veshjen për paraqitjen tek Jimmy Kimmel

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 12:09
Bebe Rexha

Bebe Rexha i ka pyetur fansat se çfarë duhet të veshë për t’u paraqitur në emisionin shumë të shikuar amerikan.

Këngëtarja ka marrë pjesë në emisionin e prezantuesit të famshëm, në 'Jimmy Kimmel Live'.

Për këtë natë ajo i ka lënë fansave në dorë të marrin një vendim të rëndësishëm.

Bebe në Insatagram i ka pyetur ata cilën veshje duhet ta veshë, e siç duket këngëtarja i ka dëgjuar fansat dhe ka zgjdhur fustanin e zi mjaft të veçantë në vend të panatallonave e korsetit e këmishë të bardhë.

Fansat nuk kanë gabuar aspak!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera