Ribashkohet çifti pas 3 vitesh, dhurojnë puthje e prekje në plazh - Bota Sot
Ribashkohet çifti pas 3 vitesh, dhurojnë puthje e prekje në plazh

Bota e Yjeve

Ribashkohet çifti pas 3 vitesh, dhurojnë puthje e prekje në plazh

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2018 Në ora: 08:51
Brielle Biermann me të dashurin e saj, Slade Osborne

Brielle Biermann është parë duke shijuar plazhin në Miami të shtunën me të dashurin e saj, Slade Osborne, vetëm një ditë pas ditëlindjes së tij të 24-të.

Ndonëse çifti ishte ndarë në vitin 2015, ata janë parë bashkë në shtator, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Madje Osborne, e quajti bukuroshen bjonde në një postim në rrjetet sociale si “dashuria e tij e përjetshme”.

Çifti dukej shumë i lumtur dhe nuk ngurroi të dhuronte prekje e puthje as në publik./BS

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera