Armina Mevlani takon ‘divën’ që e ka inspiruar ndër vite - Bota Sot
Armina Mevlani takon ‘divën’ që e ka inspiruar ndër vite

Bota e Yjeve

Armina Mevlani takon ‘divën’ që e ka inspiruar ndër vite

Më: 24 tetor 2018 Në ora: 13:52
Armina Mevlani

Armina Mevlani ka fituar famë si bloggere dhe si një nga vajzat më me stil në Shqipëri. 

Ditën e djeshme me anë të disa fotove të viteve më parë, bukuroshja riktheu në kujtesën e publikut stilin që e inspironte në moshë më të re.

Inspirimi kryesor për të ishte dhe vazhdon të jetë Dita Von Teese, modelja dhe kërcimtarja e performancave burlesque.

Teksa rikujtonte të gjitha rastet kur ishte frymëzuar nga stili i saj që i përket viteve ‘40, Armina zbuloi edhe surprizën.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...