Si lë vend imagjinatës, tregon thithkat në tapetin e kuq - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, tregon thithkat në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, tregon thithkat në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 26 tetor 2018 Në ora: 15:03
Lady Victoria Hervey

Ajo është e njohur për rastet kur merr gjithë vëmendjen me paraqitjet e saj.

E tillë ishte edhe të enjten mbrëma Lady Victoria Hervey, e cila bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, derisa arriti në premierën e filmit të saj London Fields në hotelin London West Hollywood, përcjell Bota sot.

42 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, derisa u paraqit në tapetin e kuq e veshur në një fustan të gjatë rrjetë, që i zbulonte shumë nga lëkura.

Ajo kishte dalë pa sytjena dhe kështu ekspozoi krejtësisht thithkat./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat