Ky është spektatori i veçantë në Lakers vs. Nuggets

Bota e Yjeve

Ky është spektatori i veçantë në Lakers vs. Nuggets

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 19:41
Michael B. Jordan

Aktori Michael B. Jordan mbrëmë ishte prezent në ndeshjen basketbollistike ndërmjet Los Angeles Lakers dhe Denver Nuggets, duke e përcjellë duelin nga rreshti i parë.

Lakers i mundën Nuggets me një rezultat 121-114.

Kujtojmë se aktori 31-vjeçar i Black Panther së fundmi i e bëri një “përshëndetje”  në Instagram për Tessa Thomspon. “Ky #WCW shkon për Mbretëreshën @tessamaethompson. Mbretëresha ime në ekran lol & dhe ndodh që ajo sot e ka ditëlindjen. Kështu që të gjithë ju shkoni në faqe të saj dhe lajeni me dashuri (ajo pëlqen dhia të vogla) Urime ditëlindja Tessa”, shkroi ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat