Gazetarja joshëse e sportit zvogëlon gjoksin: Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas jo aty - Bota Sot
Gazetarja joshëse e sportit zvogëlon gjoksin: Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas jo aty

Bota e Yjeve

Gazetarja joshëse e sportit zvogëlon gjoksin: Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas jo aty

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 15:01
Natalia Jersonsky

Disa femra do të vdisnin për të pasur një gjoks të madh, por ky nuk është rasti i një gazetarje sporti në Argjentinë.

Natalia Jersonsky iu është nënshtruar një operacioni për të  gjoksin në mënyrë që njerëzit ta “shohin në fytyrë kur flet”.

24-vjeçarja, e njohur si Nati Jota, është gazetare e njohur e ESPN në Argjentinë.

Në një video në rrjetet sociale zbuloi se ka bërë operacioni për të zvogëluar masën e gjoksit në mënyrë që njerëzit ta marrin seriozisht.

Jota postoi videon përpara se të bëhej operacion dhe thotë: “Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas.”

Ajo tha se çdo herë që publikonte një foto ku mendonte se dukej bukur, të gjitha komentet përqëndroheshin tek gjoksi i saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...