Në moshën 46-vjeçare, supermodelja pozon nudo - Bota Sot
Në moshën 46-vjeçare, supermodelja pozon nudo

Bota e Yjeve

Në moshën 46-vjeçare, supermodelja pozon nudo

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 19:11
Naomi Campbell

Naomi Campbell me të vërtetë si një panterë e zezë në pozat e fundit.

Shumë vite kanë kaluar që nga debutimi i tij në pasarelë, por kjo nuk duket. 

Në moshën 46-vjeçare, Pantera e Zezë është magjepsëse dhe mund të përballojë një shërbim fotografik që lë shumë trup të zbuluar.

Naomi Campbell është protagoniste e edicionit të shkurtit të edicionit gjerman të “GQ”. Dhe në fakt, kjo revistë vitin e kaluar e kishte shpallur atë si “modelen e shekullit

Bardhë e zi, me ngjyra, toples ose jo, modelja e famshme është përjetësuar nga fotografi Nico Bustos që në vitet ’90, kur ajo ecte në pasarelat botërore.

Campbell, edhe kur nuk e kërkon vëmendjen, e gjen atë. Me një fizik si i saj, është e vështirë  që të kalohet pa u vënë re. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera